Strona główna
Dyskoteka andrzejkowa
28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji andrzejek, która była wyjątkowym wydarzeniem dla uczniów klas 1-8. Atmosfera była pełna radości i ekscytacji, a sala została pięknie udekorowana w tematycznych kolorach, które wprowadzały w magiczny nastrój. Na początku imprezy uczniowie zostali powitani przez nauczycieli, którzy zachęcili wszystkich do wspólnej zabawy. Muzyka była różnorodna, od popularnych hitów po klasyczne przeboje, co sprawiło, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie dyskoteki nie zabrakło również wróżb, co dodało odrobinę magii i tajemniczości do całej imprezy. Dyskoteka andrzejkowa była nie tylko świetną okazją do zabawy, ale także do integracji i budowania relacji między uczniami.
Dzień Pluszowego Misia w grupie 5-6 latków
W dniu 25 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe przytulanki. Było bardzo przyjemnie i wesoło.
Spotkanie z Policjantem
22 listopada 2024 r. uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w spotkaniu z Policjantem-Dzielnicowym Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie, mł. as. Łukaszem Sobolewskim. Policjant poruszył z uczniami kwestię cyberprzemocy, niewłaściwych relacji koleżeńskich i konsekwencji prawnych z nich wynikających, jak również poruszania się po drogach publicznych po zmierzchu. Spotkanie było ciekawą formą dodatkowej wiedzy i przestrogi dla uczniów.
Prawa Dziecka
35 lat temu została przyjęta przez Organizację Narodów Zjednoczonych, Konwencja o Prawach Dziecka. Dokument ten obowiązuje w niemal wszystkich państwach świata, w tym również w Polsce. Prawa zawarte w Konwencji przysługują każdemu dziecku i nikt nie może ich dzieci pozbawić.
Z tej okazji w dniu dzisiejszym tj. 20 listopada odbył się w naszej szkole apel, podczas którego uczniowie pod kierunkiem pedagoga p. Krystyny Fronc przybliżyli zebranym tak ważne, a często zapominane prawa dziecka.
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych






