• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Dyskoteka andrzejkowa

              28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji andrzejek, która była wyjątkowym wydarzeniem dla uczniów klas 1-8. Atmosfera była pełna radości i ekscytacji, a sala została pięknie udekorowana w tematycznych kolorach, które wprowadzały w magiczny nastrój. Na początku imprezy uczniowie zostali powitani przez nauczycieli, którzy zachęcili wszystkich do wspólnej zabawy. Muzyka była różnorodna, od popularnych hitów po klasyczne przeboje, co sprawiło, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie dyskoteki nie zabrakło również wróżb, co dodało odrobinę magii i tajemniczości do całej imprezy. Dyskoteka andrzejkowa była nie tylko świetną okazją do zabawy, ale także do integracji i budowania relacji między uczniami.

            • Spotkanie z Policjantem

              22 listopada 2024 r. uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w spotkaniu z Policjantem-Dzielnicowym Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie, mł. as. Łukaszem Sobolewskim. Policjant poruszył z uczniami kwestię cyberprzemocy, niewłaściwych relacji koleżeńskich i konsekwencji prawnych z nich wynikających, jak również poruszania się po drogach publicznych po zmierzchu. Spotkanie było ciekawą formą dodatkowej wiedzy i przestrogi dla uczniów.

            • Prawa Dziecka

              35 lat temu została przyjęta przez Organizację Narodów Zjednoczonych, Konwencja o Prawach Dziecka. Dokument ten obowiązuje w niemal wszystkich państwach świata, w tym również w Polsce. Prawa zawarte w Konwencji przysługują każdemu dziecku i nikt nie może ich dzieci pozbawić.
              Z tej okazji w dniu dzisiejszym tj. 20 listopada odbył się w naszej szkole apel, podczas którego uczniowie pod kierunkiem pedagoga p. Krystyny Fronc przybliżyli zebranym tak ważne, a często zapominane prawa dziecka.

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Poniedziałek 22.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej