• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Gminna impreza profilaktyczno-sportowa w Gorajcu

              W dniu 18.12.2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnej imprezie profilaktyczno-sportowej w Gorajcu. Celem tego przedsięwzięcia było zapobieganie uzależnieniom oraz promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Podczas imprezy odbyły się również gminne zawody w tenisie stołowym. W ramach profilaktyki nasi uczniowie przygotowali plakat oraz scenkę sytuacyjną dotyczącą siecioholizmu. Natomiast w zawodach sportowych wywalczyli nagrody. W kategorii dziewczęta klasy 4-6: I miejsce - Wiktoria Niedzwiecka, II miejsce - Zofia Jachymek, III miejsce - Wiktoria Błażyńska. W kategorii dziewczęta klasy 7:8: III miejsce - Nicola Pająk. Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.

            • Rozgrywki w Tenisie Stołowym

              W dniach 5-6 grudnia w naszej szkole odbyły się Międzyklasowe zawody sportowe w tenisie stołowym. Rozgrywki odbyły się w następujących kategoriach wiekowych: klasy VII – VIII oraz klasa VI i młodsi. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności, spryt oraz „hart ducha”. Najlepsi tenisiści, którzy zostali wyłonieni podczas rozgrywek będą reprezentować naszą szkołę podczas Gminnych Rozgrywek Sportowych w Tenisie Stołowym. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim chętnym dziękujemy za udział i zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Poniedziałek 22.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej