Strona główna
Gminna impreza profilaktyczno-sportowa w Gorajcu
W dniu 18.12.2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnej imprezie profilaktyczno-sportowej w Gorajcu. Celem tego przedsięwzięcia było zapobieganie uzależnieniom oraz promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Podczas imprezy odbyły się również gminne zawody w tenisie stołowym. W ramach profilaktyki nasi uczniowie przygotowali plakat oraz scenkę sytuacyjną dotyczącą siecioholizmu. Natomiast w zawodach sportowych wywalczyli nagrody. W kategorii dziewczęta klasy 4-6: I miejsce - Wiktoria Niedzwiecka, II miejsce - Zofia Jachymek, III miejsce - Wiktoria Błażyńska. W kategorii dziewczęta klasy 7:8: III miejsce - Nicola Pająk. Gratulujemy wszystkim sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.
Warsztaty świąteczne
12 grudnia odbyły się warsztaty świąteczne przeprowadzone przez panią kwiaciarkę z kwiaciarni Drewno Kwiaty i Bławaty. Dzieci przygotowały wraz rodzicami piękne wianki, bombki i choineczki.
10
Rozgrywki w Tenisie Stołowym
W dniach 5-6 grudnia w naszej szkole odbyły się Międzyklasowe zawody sportowe w tenisie stołowym. Rozgrywki odbyły się w następujących kategoriach wiekowych: klasy VII – VIII oraz klasa VI i młodsi. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności, spryt oraz „hart ducha”. Najlepsi tenisiści, którzy zostali wyłonieni podczas rozgrywek będą reprezentować naszą szkołę podczas Gminnych Rozgrywek Sportowych w Tenisie Stołowym. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkim chętnym dziękujemy za udział i zachęcamy do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.
Godziny dzwonków
Poniedziałek 22.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych






