• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • 106 Rocznica Odzyskania Niepodległości

              11 listopada 1918 roku to bardzo ważna data dla wszystkich Polek i Polaków, to klęska Niemiec i koniec I wojny światowej. Po 123 latach zaborów, niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń, nasz kraj odzyskał suwerenność. Uczniowie naszej szkoły upamiętnili historyczne wydarzenia organizując z tej okazji uroczystą akademię szkolną. Gromadząc się na tym wydarzeniu społeczność szkolna przystąpiła do akcji #szkoładohymnu i przed wystąpieniem uczniów odśpiewała hymn Polski.

            • Szkoła Pamięta 2024

              Zuchy z 17. Radosnej Gromady oraz harcerze z 16. Drużyny Harcerskiej Wilcze Łapy po raz kolejny włączyły się do akcji upamiętniającej ważne postacie i wydarzenia dla naszej lokalnej wspólnoty. Zuchy i harcerze pielęgnują pamięć o bohaterach, porządkując kryptę i składając hołd Żołnierzom Wyklętym, spoczywającym w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Pamięć o Nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. Czuwaj!

            • Witajcie w gromadzie uczniowskiej! – Ślubowanie klasy 1

              30 października 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klasy pierwszej. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla całej społeczności szkolnej oraz rodziców dzieci. Uroczystość uświetnił swą obecnością Wójt Gminy pan Edward Polak. Zanim nastąpił akt ślubowania pierwszoklasiści przedstawili piękną część artystyczną i zdali egzamin pierwszoklasisty przygotowany przez starszych uczniów. Po występie uczniowie 1 klasy złożyli uroczystą przysięgę uczniowską ślubując na Sztandar Szkoły. Następnie Pani Dyrektor Ewa Maj pasowała pierwszaków na uczniów wręczyła legitymacje szkolne, a Pan Wójt pamiątkowe dyplomy. Starsi koledzy wraz z wychowawcami i zaproszeni goście wręczyli dzieciom upominki. Po uroczystości rodzice pierwszoklasistów zaprosili wszystkich zebranych na słodki poczęstunek.

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Poniedziałek 22.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej