• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Dzień bez plecaka w naszej szkole

              01 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się akcja pod hasłem " Dzień bez plecaka". No backpack day to ogólnopolska inicjatywa, która pozwala uczniom popuścić wodze fantazji. Uczniowie prześcigają się w pomysłach na to, w co zapakować swoje podręczniki i przybory szkolne. Za nowym trendem podążyli także uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Radecznicy. W czym przynieśli swoje zeszyty i podręczniki? Zobaczcie sami w fotorelacji

            • KIERMASZ WIELKANOCNY

              W niedzielę 03.04.2022 odbył się Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Podczas kiermaszu sprzedawano piękne, własnoręcznie wykonane przez rodziców, uczniów i nauczycieli palmy, stroiki świąteczne i pisanki. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uzyskany dochód w kwocie 929,50 zł zostanie przeznaczony na uroczystości nadania imienia szkole.

            • " Niech te Święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy..."

              "Wiosna już wszędzie,

              Wielkanoc nadchodzi

              więc cieszą się starsi

              i cieszą się młodzi

              Bo to miły wspólny czas

              kiedy radość łączy nas"

              Pod takim hasłem w dniu 12.04 2022 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie klasy I i II przygotowali przedstawienie wielkanocne. Celem przedstawienia było wprowadzenie wszystkich w atmosferę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zaprezentowane wiersze i piosenki przybliżyły tematykę czekających nas Świąt Wielkanocnych oraz opowiedziały o tym, co powinno znaleźć się na świątecznym stole i jaką symbolikę mają poszczególne potrawy. Nie zapomniano również o śmigusie dyngusie czyli tradycyjnym polewaniu się wodą w Wielki Poniedziałek. Na koniec apelu Pani Dyrektor złożyła całej społeczności szkolnej świąteczne życzenia.

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Sobota 27.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej