• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Andrzejki

              29 listopada uczniowie klasy III obchodzili Andrzejki. Przygotowaliśmy wróżby i przynieśliśmy coś słodkiego. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym laniem wosku przez klucz. Następnie losowaliśmy karteczki przepowiadające miłość, przyjaźń, bogactwo. Nasze buty pomogły ustalić, kto pierwszy wyjdzie za mąż i się ożeni. Nie zabrakło cukierków z wróżbami. Czy wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły nam one wiele radości i były okazją do wspaniałej zabawy.

            • Akwarium z klasą!

              Uczniowie klasy III, zainspirowani ciekawostkami o środowisku wodnym i życiu morskiej flory i fauny, postanowili założyć w klasie super - akwarium. Od pomysłu do wykonania u trzecioklasistów droga niedługa, szast! prast! Wspólną pracą powstało akwarium. Ogromne, kolorowe i prawdziwe. Rozwija wyobraźnię dzięki codziennej obserwacji podwodnego świata, uczy odpowiedzialności oraz systematyczności, to także doskonała pomoc dydaktyczna, którą można wykorzystać podczas lekcji przyrody. Brawa dla akwarystów!

            • Wiersze Juliana Tuwima

              To tytuł klasowego konkursu recytatorskiego, w którym brali udział uczniowie klasy III. Celem konkursu było rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci, zachęcanie do występów na scenie, uwrażliwienie na piękno słowa poetyckiego. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Wiersze były ciekawie i barwnie zaprezentowane. Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje!

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Sobota 27.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej