Strona główna
"Pasowanie na Czytelnika"
Uczniowie klasy I zostali uroczyście pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej. Przed złożeniem przyrzeczenia, dzieci z uwagą wysłuchały kilku informacji dotyczących zasad korzystania z biblioteki. Poznały rodzaje gromadzonych zbiorów, ich rozmieszczenie oraz sposób opracowania. Na przykładzie kilku wybranych książek dowiedzieli się, jaką rolę pełni literatura popularnonaukowa. Na zakończenie spotkania uczniowie wypożyczyli swoje pierwsze książki oraz otrzymali okolicznościowe dyplomy. Wspólne spotkanie z Panią bibliotekarką przebiegło w miłej i wesołej atmosferze.
Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych - konferencja on-line dla rodziców
W dniu 14 września 2022 r. o godz. 16.30 zapraszamy do udziału w wideokonferencji dla rodziców. Spotkanie będzie dotyczyło profilaktyki chorób zakaźnych, które poprowadzi Pan płk dr n. biol. Aleksander Michalski Komendant 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie. Zachęcamy rodziców do udziału w przedsięwzięciu.
Narodowe Czytanie 2022
Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w „Narodowym czytaniu” pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej. Włączyli się do niego uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Tegoroczną lekturą były „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.
Wspólnie obejrzeliśmy prezentację dotyczącą epoki romantyzmu i twórczości Adama Mickiewicza.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych






