• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Tydzień dla profilaktyki chorób zakażnych

              W dniach 12-16.09.2022 w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych", której organizatorem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektoratem Sanitarnym. W ramach działań nauczyciele na zajęciach z wychowawcą przeprowadzili prelekcje na temat ochrony zdrowia własnego i najbliższych. Podsumowaniem akcji było spotkanie z pielęgniarką szkolną Panią Bożeną Tuzin dotyczącą higieny osobisej, chorób zakaźnych oraz szczepień.

            • Wrzesień miesiącem pamięci!

              Zuchy z 17. Radosnej Gromady pamiętają o miejscach pamięci poświęconych uczestnikom walk z niemieckim faszyzmem.

              83 lata temu Niemcy rozpoczęły najtragiczniejszą i najbardziej krwawą wojnę w historii ludzkości. II wojna światowa położyła się cieniem dla Polaków na dziesięciolecia. Kto wie, jak wyglądałaby dziś Polska i ile by nas tu mieszkało, gdybyśmy nie zostali zdradziecko napadnięci przez Niemców idących ramię w ramię z Sowietami. Polskie państwo zniknęło z mapy po raz, niestety, kolejny w dziejach. Wojna ta pociągnęła za sobą miliony ofiar wśród polskich obywateli i nieprzeliczone, niepowetowane straty dla naszej ojczyzny i dla naszego narodu.

            • Wybory Samorządu Uczniowskiego

              Wybory Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyły się w dniu 09.09.2022 r.

              Do wyborów zgłosiło się czterech kandydatów. Wybory przeprowadzono w sposób tajny.

              Głosujący uczniowie na karcie wyborczej oddali głos na jednego z kandydatów

              Magdalena Gil - 18 głosów

              Paulina Pańko- 16 głosów

              Olga Lisik - 16 głosów

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Piątek 26.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej