• Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Boiska sportowe przy szkole.

      • Plac zabaw

      • Plac zabaw i obiekty sportowe

      • U nas zadbasz o swoje zdrowie będąc aktywnym fizycznie

      • Uzyskaliśmy Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty

      • Certyfikat uczestnictwa w Programie Trzymaj Formę

      • Misją naszej szkoły jest promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, dlatego rokrocznie bierzemy udział w programie Trzymaj Formę. Nasze zaangażowanie i realizację tego przedsięwzięcia potwierdza uzyskany certyfikat.
      • Jesteśmy Szkołą Promującą Wolontariat

      • Nasi uczniowie są uwrażliwieni na krzywdę innych i z chęcią niosą pomoc potrzebującym w myśl hasła "przez serce-dla serc wielu"
      • Nasza Szkoła realizuje projekt "Rówieśnicy"

            • Robotyka ciąg dalszy…

              Uczniowie naszej szkoły wraz z początkiem roku szkolnego zaczęli swoją przygodę z robotyką. W pierwszym etapie zajęć nauczyli się rozpoznawać urządzenia które pełnią funkcję robotów oraz poznali zasadę działania czujników w nich umieszczonych. Na kolejnych zajęciach ćwiczyli umiejętność rozpoznawania kodów i tworzenia tras dla jeżdżących Edisonów, wraz ze wzrastającym stopniem trudności i różnymi warunkami. Wszyscy pięknie kodowali, rozwiązywali kolejne zadania z zaangażowaniem i pomysłowością.

            • Wyjazd do kina

              29 listopada uczniowie klas IV, V, VI wraz z wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe do kina Stylowy w Zamościu na film pt. "Bella i Sebastian". Film opowiada o przyjaźni chłopca z psem. Przygody głównego bohatera wzruszyły wszystkich do łez i dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

            • Podsumowanie zbiórki karmy dla zwierząt

              Jak co roku w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w schronisku w Zamościu pod hasłem " Podaj łapę". Zebraliśmy kilkadziesiąt kilogramów karmy tak bardzo potrzebnej bezdomnym zwierzętom. Cieszymy się, że wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy to dobry nawyk.

      • Librus Synergia
      • Godziny dzwonków

        Piątek 26.06.2026
        • Tłumaczenie strony

      • Galeria zdjęć

        • brak danych
        • POLECANE STRONY

        •  

      • Biuletyn informacji publicznej