11 grudnia 2025 r. uczniowie klas IV–VIII naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”. Konkurs stanowił doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych, rozwijania logicznego myślenia oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.
W tegorocznej edycji udział wzięło 17 uczniów rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych: klasy III–IV, V–VI oraz VII–VIII. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 21 pytań jednokrotnego wyboru.
Z ogromną radością informujemy, że siedmioro naszych uczniów zdobyło tytuł laureata konkursu:
Aleksandra Magdziarz (klasa IV) – 16 miejsce w kraju
Kamila Tyszko (klasa IV) – 18 miejsce w kraju
Sebastian Szcześniak (klasa V) – 14 miejsce w kraju
Agata Gil (klasa V) – 22 miejsce w kraju
Dominik Wypych (klasa VI) – 22 miejsce w kraju
Antoni Gil (klasa VI) – 11 miejsce w kraju
Wiktoria Błażyńska (klasa VI) – 22 miejsce w kraju
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom, którzy osiągnęli tak wysokie wyniki na szczeblu ogólnopolskim. Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania matematycznych pasji.
