Strona główna
Mali cukiernicy
Dzisiejsze zajęcia zamieniły nasze przedszkolaki w prawdziwych małych cukierników. Dzieci z wielkim entuzjazmem przygotowywały pyszne deserki z bitej śmietany, świeżych owoców i chrupiących ciasteczek. Samodzielnie komponowały swoje słodkie przysmaki, ćwicząc przy tym kreatywność, dokładność i sprawność manualną. Każdy deserek był wyjątkowy, kolorowy i przygotowany z ogromnym zaangażowaniem. Największą nagrodą były oczywiście radość, duma z własnej pracy i możliwość skosztowania swoich słodkich dzieł.
Słodka przygoda w Gospodarstwie Pasiecznym „Ulik”!
W piątek, 19 czerwca 2026 roku, najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżyli niezwykłą przygodę. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Gospodarstwa Pasiecznego „Ulik” w Mokrymlipiu.
Co działo się podczas wycieczki?
- Podglądanie życia pszczół – dzieci
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych






